reklam
Avropa Liqasında 3-cü mərhələnin bütün cütlükləri müəyyənləşdi

Avropa Liqasında III təsnifat mərhələsinin püşkü atılıb.

İdmanxeber.com-un məlumatına görə, tədbir Bakı vaxtilə saat 15:00-da İsveçrənin Nyon şəhərində baş tutub. Püşkdən sonra Avroliqanın "pley-off" mərhələsinə vəsiqə uğrunda qarşılaşacaq cütlüklər müəyyənləşib.

Bütün cülükləri təqdim edirik:

Avropa Liqası

III təsnifat mərhələsi

“Ostersun” (İsveç) -  “Qalatasaray” (Türkiyə) cütünün qalibi - “İnter” (Azərbaycan) - “Fola” (Lüksemburq) cütünün qalibi

“Panatinaikos” (Yunanıstan) -  “Qəbələ” (Azərbaycan) - “Yagelloniya” (Polşa) cütünün qalibi
“Astra” (Rumıniya) - “Zirə” (Azərbaycan) cütünün qalibi - “Aleksandriya” (Ukrayna)

PSV (Hollandiya) - “Osiyek” (Xorvatiya) - “Lütsern” (İsveçrə) cütünün qalibi
“Norçepinq” (İsveç) - “Trakay” (Litva) cütünün qalibi - “Şkendiya” (Makedoniya) - HİK (Finlandiya) cütünün qalibi
“Krasnodar” (Rusiya) - “Slovan” (Slovakiya) - “Lyunqbyu” (Danimarka) cütünün qalibi
“Fənərbaxça” (Türkiyə) - “Şturm” (Avstriya) - “Mladost” (Monteneqro) cütünün qalibi
“Şemrok Rovers” (İrlandiya) - “Mlada Boleslav” (Çexiya) cütünün qalibi - “Kayrat” (Qazaxıstan) - “Skenderbeu” (Albaniya) cütünün qalibi
“Austriya” (Avstriya) - “Proqres” (Lüksemburq) - AEL (Kipr) cütünün qalibi
“Dinamo” (Zaqreb, Xorvatiya) - “Vaduts” (Lixtenşteyn) - “Odd” (Norveç) cütünün qalibi
“Dinamo” (Buxarest, Rumıniya) - “Atletik” (İspaniya)
“Olimpik” (Ukrayna) - PAOK (Yunanıstan)
“Arka” (Polşa) - “Ferensvaroş” (Macarıstan) - “Midtyulland” (Danimarka) cütünün qalibi
“Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) - “Reykyavik” (İslandiya) cütünün qalibi - “Hoqesund” (Norveç) - “Lex” (Polşa) cütünün qalibi
“Bordo” (Fransa) - “Kalyu” (Estoniya) - “Videoton” (Macarıstan) cütünün qalibi
“Panionios” (Yunanıstan) - “Qoritsa” (Sloveniya) cütünün qalibi - “Valletta” (Malta) - “Utrext” (Hollandiya) cütünün qalibi
“Universtatya” (Krayova, Rumıniya) -  “Milan” (İtaliya)
“Brondbü” (Danimarka) - “Vaasa” (Finlandiya) cütünün qalibi - “Hayduk” (Xorvatiya) - “Levski” (Bolqarıstan) cütünün qalibi
“Gent” (Belçika) - “Altax” (Avstriya) - “Dinamo” (Brest, Belarus) cütünün qalibi
“Everton” (İngiltərə) - “Rujomberok” (Slovakiya) - “Brann” (Norveç) cütünün qalibi
“Aberdin” (Şotlandiya) - “Şiroki Briyeq” (Bosniya və Herseqovina) cütünün qalibi - “Apollon” (Kipr) - “Zarya” (Moldova) cütünün qalibi
“Srvena Zvezda” (Serbiya) cütünün qalibi - “Sparta” (Çexiya) - “İrtış” (Qazaxıstan)
“Beytar” (İsrail) - “Botev” (Bolqarıstan) cütünün qalibi - “Maritimo” (Portuqaliya)
“Zenit” (Rusiya) -  “Trençin” (Slovakiya) - “Bney Yehuda” (İsrail) cütünün qalibi
“Marsel” (Fransa) - “Ostende” (Belçika)
“Frayburq” (Almaniya) - “Valyur” (İslandiya) - “Domjale” (Sloveniya) cütünün qalibi
“Kork Siti” (İrlandiya) - AEK (Kipr) cütünün qalibi - “Rabotniçki” (Makedoniya) - “Dinamo” (Minsk, Belarus) cütünün qalibi
“Jelezniçar” (Bosniya və Herseqovina) - AİK (İsveç) cütünün qalibi - “Braqa” (Portuqaliya)
“Liepaya” (Latviya) - “Suduva” (Litva) cütünün qalibi - “Syon” (İsveçrə)